Курси Python, навчання Python м. Київ | nt.ua

(044) 390 73 35 (050) 352 68 64

EN RU UA

Курси Python Enterprise Level

Python Enterprise Level
Icon - book
Формат навчання:
очно
дистанційно
Icon - payment method
Способи оплати:
безготівковій розрахунок
Icon - way
Місце проведення:
на території замовника
в нашому Навчальному центрі
Icon - idea
Варіанти навчання:
корпоративне навчання
відкрите навчання
індивідуальне навчання
Актуальні курси з напрямку Python доступні за цією адресою: nt.ua/academy/python

Використання мови програмування Python для багатьох девелоперів значить широке поле можливостей, мінімалізм і можливість працювати на різних платформах. Ця мова відома тим, що разом з нею можна:

  • домогтися високого рівня продуктивності різних додатків;
  • отримати широку бібліотеку;
  • створювати простий і зрозумілий код.

Завдяки цим трьом пунктам Python став неймовірно популярним серед розробників по всьому світу. Більш того, ця мова програмування використовується для створення різних модулів і додатків в таких відомих корпораціях як Instagram, Microsoft, Dropbox і Facebook. Python також часто використовують в пропрієтарних ПЗ для розробки різної графіки. В результаті у додатків набагато більше можливостей, ніж могло б бути без цієї мови.

Python – одна з тих мов, яка постійно розвивається та покращується, в ній виникають нові можливості й опції для написання коду. Якщо ви хочете освоїти цю мову програмування, то курси Python знадобляться вам як ніколи. У Навчальному центрі «Мережні Технології» курси Python розроблені і для початківців, і для просунутих розробників. Також курси Python можуть знадобитися тестувальникам і фінансистам. Якщо ж ви бізнес-аналітик, то в нашому НЦ є спеціальний авторський курс Python для аналізу даних.

Курси програмування Python розробляють викладачі Навчального центру. Завдяки їхньому великому досвіду та глибоким знанням мови, їм вдається вмістити саме той матеріал в курси, який буде відповідати вашому рівню знань і потребам. Ви можете вибрати між груповим, корпоративним або індивідуальним навчанням Python. Також пам'ятайте про те, що курси Python проходять і онлайн в будь-якій зручній для вас локації, і в Києві в офісі Навчального центру «Мережні Технології». Якщо ви не впевнені у варіанті навчання, ви завжди можете проконсультуватися з нашими фахівцями.

Розклад можна подивитися на нашому сайті. За детальною інформацією курсу можна звернутися до менеджера НЦ, який детально роз'яснить процес навчання, необхідні навички для проходження курсу і можливі бонуси, які входять в курс.