Мотивуємо співробітників: 7 варіантів мотивації | nt.ua

(044) 390 73 35 (050) 352 68 64

EN RU UA

Мотивуємо співробітників: 7 варіантів мотивації

Минули ті дні, коли люди працювали тільки заради зарплати. Звичайно, це важливий фактор при виборі місця роботи. Разом з тим, якщо людина бачить, що його чекатимуть доброзичливий колектив і «плюшки», вибір буде зробити простіше.

Ми зібрали 7 головних варіантів мотивації для колег. Прочитайте і використовуйте на практиці:

 1. Відсутність демотивації.

Яка висока зарплата на роботі не була б, але, якщо співробітник працює в напруженій атмосфері, він навряд чи довго витримає. Якщо колега  поважає себе і свою працю, він не буде терпіти залякувань і зневажливого ставлення до виконаної роботи. При першій нагоді він піде в іншу компанію. Тому уважно вивчіть свій підхід в спілкуванні з колегами і намагайтеся бути конструктивним в критиці.

 1. Кава, спортивний зал, робоче крісло, обіди, фрукти та інше.

Хтось скаже, що ніхто ще не міняв роботу через відсутність обідів або зручного крісла. Разом з тим зручність співробітника частково залежить від дрібниць, які наповнюють його робочу рутину.

Через карантин і масовий перехід на віддалену роботу цей пункт перестав мати величезне значення. Тим не менш, деякі компанії допомагають колегам облаштувати домашній офіс. Подібне рішення залежить від бюджетів.

 1. Цікаві завдання.

Саме цікаві і перспективні завдання запалюють в колегах іскру. Вони отримують задоволення і азарт від їх виконання.

Більш того, якщо співробітнику цікаво, він буде пропонувати всілякі поліпшення і зміни. Таких людей зазвичай необхідно правильно мотивувати і направляти, щоб вони відчували себе необхідними в команді.

 1. Доступ до нових технологій і проектів.

Для інших співробітників буде цікаво скористатися останніми технологіями або перейти на нові проекти, де потрібно більше знань. Так, вони не будуть підніматися по кар'єрній драбині, але вони все ще будуть отримувати необхідні свіжі знання.

 1. Умови роботи

Ми згадували за каву, зручне крісло і спортзал, варто і сказати за компанії, де стежать за тим, щоб між співробітниками були дружні взаємини, баланс особистого і робочого життя. Зараз люди зацікавлені, щоб поважали їх потреби на роботі. Тут необхідно вивчити питання і дізнатися, чим колеги займаються у вільний час, чого вони хочуть і чого їм не вистачає на роботі. Може вони хочуть брати участь у благодійному забігу.

 1. Визнання досягнень.

Будь-яка похвала, навіть найменша, окрилює. Ті, хто заперечують це, також люблять похвалу. У вас існує кілька варіантів. Ви можете або похвалити співробітника перед усіма колегами або видавати подарунки за досягнення на кшталт «за найкраще досягнення», «за кращу ідею місяці» й інше.

 1. Розвиток.

Навчання – це обов'язковий елемент і у співробітників, і у вашій компанії. Ви допомагаєте співробітнику з проходженням профільних курсів, а він допомагає з розвитком компанії. Таким чином ви мотивуєте і себе, і всіх колег.

На сьогодні представлений широкий вибір курсів для різних професій. Навчальний центр «Мережні Технології» пропонує вам і вашій компанії корпоративне навчання. Розвивайте вашу команду з нами і отримаєте:

 • зручний формат навчання;
 • індивідуальний підхід до кожного студента;
 • корпоративну знижку;
 • тестування по закінченню курсів;
 • підтримку викладача після закінчення курсу.

За деталями звертайтеся до нашого фахівця – контакти.