Скасування курсів Microsoft по ВСІХ наземних сервісах | nt.ua

Скасування курсів Microsoft по ВСІХ наземних сервісах

Жовтень 07, 2021 курси microsoft

 

Список курсів включає наступні категорії:

 

Яка причина скасування курсів?

Компанія Microsoft прагне відповідати сучасним тенденціям у сфері ІТ-технологій для того, щоб забезпечити фахівців необхідними знаннями та навичками для роботи з рішеннями, продуктами й технологіями, що розробляє компанія. Тому Microsoft регулярно переглядає діючі курси, щоб оцінити наскільки вони актуальні. Це дає можливість зрозуміти, які з курсів потрібно оновити або скасувати.

Чи буде заміна курсам?

На даний момент Microsoft не запропонувала заміну вищевказаним курсам. Наразі компанія займається розвитком хмарних рішень, таких як Azure і Microsoft 365, і інтенсивно розробляє відповідні курси й сертифікації.

Чи можна пройти курс після його скасування?

Після скасування курсу, курс вважається недійсним, і ви не зможете пройти авторизоване навчання та отримати сертифікат Microsoft. Якщо ви плануєте навчання по наземним сервісам, то слід запланувати курс і пройти його до кінця грудня 2021 року.

Чи будуть проводитись курси за даними напрямками в НЦ «Мережні Технології»?

Наш навчальний центр розглядає можливість розробки авторських курсів по наземним сервісам, якщо попит на такі курси буде високим.

 

НЦ «Мережні Технології» запрошує на навчання фахівців, що бажають не втратити можливість до кінця року пройти курси по наземним сервісам у форматі авторизованого навчання.


Ознайомитись з розкладом курсів можна відвідавши сторінку: Розклад. Щоб отримати більш детальну інформацію зв'яжіться з нами й наш менеджер проконсультує щодо курсів і відповість на питання.