Курси Microsoft Dynamics 365, навчання Microsoft Dynamics 365 | nt.ua

(044) 390 73 35 (050) 352 68 64

EN RU UA

Курси Microsoft Dynamics 365

Microsoft Dynamics 365
Icon - book
Формат навчання:
очно
дистанційно
Icon - payment method
Способи оплати:
безготівковій розрахунок
Icon - way
Місце проведення:
на території замовника
в нашому Навчальному центрі
Icon - idea
Варіанти навчання:
корпоративне навчання
відкрите навчання
індивідуальне навчання
Ряд курсів з наземних технологій, які ще активно використовують у роботі, скасовані компанією Майкрософт. У зв'язку з цим навчальний центр переробив найпопулярніші напрямки й пропонує їх в авторському виконанні (код NT). Є також ряд курсів, які наразі не представлені в авторському вигляді, і якщо вам потрібен саме такий курс, просимо звертатись до наших менеджерок за більш детальною інформацією.

Легко підвищити ефективність роботи підрозділів будь-якої компанії, якщо здійснити комплексну автоматизацію управління ресурсами підприємства та відносинами з клієнтами на основі Microsoft Dynamics 365. Цей інтелектуальний додаток надає потужну функціональність ERP та CRM-систем. Він дозволяє об'єднати корпоративні дані в єдиному інформаційному просторі компанії, аналізувати та отримувати звіти для прийняття вивірених управлінських рішень, а також здійснювати прогнозні оцінки.

В Dynamics 365 реалізований багаторічний досвід компанії Microsoft із створення бізнес-додатків, також і для автоматизації. Він складається з наступних основних модулів: продаж та обслуговування клієнтів, фінанси, маркетинг та HR-служба. Пропонуються модулі для управління проектами та віддаленими підрозділами. Створено спеціалізований модуль для підприємств роздрібної торгівлі. Для аналізу ринків, продажу та показників обслуговування клієнтів використовуються технології штучного інтелекту. Відомо, що і Microsoft використовує Dynamics 365 для автоматизації своїх бізнес-процесів.

Навчання Microsoft Dynamics 365 надає потужний інструмент для цифрових змін будь-якого бізнесу. Система спрощує роботу співробітників компанії, дозволяє відстежувати особисті та формальні взаємодії з клієнтами, також і звернення в сервісні служби, автоматизує моніторинг систем дистрибуції та обслуговування клієнтів, покращує взаємодію всередині проектних команд, а також з мобільними співробітниками та віддаленими підрозділами. Курси Microsoft Dynamics 365 допоможуть комплексно використовувати можливості системи, суттєво покращити показники лідогенерації та навіть створювати для клієнтів персоналізовані пропозиції.

Як забезпечувати працездатність системи, її інтеграцію з офісними додатками та системами бізнес-аналізу Power BI, а також здійснити налаштування та конфігурацію системи на хмарній та локальній інфраструктурі, розкажуть на курсах Microsoft Dynamics 365. Для того щоб розширити функціональність системи, можна скористатися додатками з Dynamics Store.

Навчання Microsoft Dynamics 365 здійснюють викладачі з великим досвідом реалізації проектів автоматизації управління підприємствами, а також проведення курсів та тренінгів з програмного забезпечення Microsoft. Передбачені лабораторні роботи, під час яких використовуються дані реальних підприємств. Курси Microsoft Dynamics 365 онлайн надають можливість дистанційного навчання. На сайті Навчального центру опубліковано розклад усіх курсів, також там є можливість зареєструватися на курси Microsoft Dynamics 365 онлайн в особистому кабінеті.